| Nicusor32 a întrebat:

Sal TPU
Ma jucam fotbal si a inceput sa ma doara rau de tot piciorul drept glezna si mai sus la muschi am fost la doctor mi-a zis sa iau nurofen si paracetamol dar eu nu cred ca o sa imi revin
Dupa care m-am dus la un batran care e specialist de oase chesti din astea
si m-a tras si mi-a zis ca aveam bazinu deplasat si vreo 1 saptamana asa sa nu alerg sa nu fac efort ca o sa imi revin
Voi ce credeti? dau funda la cel mai bun raspuns +vot
P. S am 13 ani!

1 răspuns:
| catalinalina a răspuns:

Pai daca te durea de la glezna in sus nu prea cred eu ca a fost deplasare de muschi (sunt fata de medic sportiv care e in profesie de 21 de ani) si ai putea doar sa ai o intindere de ligamente pe acolo care trece in vreo 2 saptamani... daca ai fi avut bazinul deplasat nu ai mai fi putut sa mergi de durere