| JoseCallejoNNn a întrebat:

O lista cu liceele din Iasi localitatea Iasi la care pot intra cu 7.18! FUNDA

1 răspuns:
| titi14 a răspuns:

Eu sunt din Iasi! Pai cred ca poti intra daca ai dat bilingvul la spaniola si engleza poti intra la Dimitrie Cantemir, daca ai dat bilingvul la germana poti intra si la Vasile Alecsandri. Fara bilingv poti intra la Colegiul Tehnic Gheorghe Asachi, Liceul Tehnologic Stefan Procopiu, Colegiul agricol si de industrie alimentara Vasile Adamachi, Colegiul tehnic Dimitrie Leonida, Colegiul tehnic Ioan C Stefanescu, Colegiul tehnic Ioan Holban, Colegiul tehnic Mihai sturza si restul is de la 6 in jos bafta sper ca te-am ajutat happy