| xAvrilx a întrebat:

Ce parere aveti despre localitatea Iasi?raised eyebrows

6 răspunsuri:
| xAvrilx explică:

Am aceeasi parare ca tipa careia i'am dat fundalove struck.

| DouaPuncteIcs a răspuns:

Si eu sunt din iasibig grin:Xdupa parerea mea e frumos caci sunt si monumente importante si Sf Parascheva... avem cu ce ne mandri...big grin

| anytha13 a răspuns:

Eu zic ca e frumos si ca ai ce vedea! Adica.sunt cateva locuri fooarte frumoase!
Si.nu zic asta pentru ca sunt din Iasi!(Cotnari)

| inginer a răspuns:

Destul de buna, pentru zona Moldovei. Dar fata de orasele din vestul tarii, e mult in urma. Eu sunt din Iasi, si am iubit orasul acela, pana am vazut cum e in alta parte - si am aflat ca se poate mult mai bine, tot la noi in tara.

| deathproof a răspuns:

O parere foarte buna, insa oamenii sunt niste jeguri

| Petrisor_9606 a răspuns:

Este foarte frumosbig grin