| xpbauuxx a întrebat:

Sal TPU. Sunt baiat si am parul crescut mediu. Si unii iceau sa imi filez parul sau ceva de genu ca arata mai fain. Ce inseamna sa filezi parul si cu ce te ajuta? dau@@ FUNDA @@@

Răspuns Câştigător
| lauriss86 a răspuns:

Filat inseamna taiat in scari, in general filatul iti vine cazut pe obraji, cred ca iti inchipui cum zic.asta daca il ai drept si nu cu mult volum, pentru ca eu daca mi_l filez si nu il indrept cu placa zici ca sunt maturahappysper ca te_am ajutat. pupici