| thebest254 a întrebat:

Sal TPU, sunt bune aceste suplimente "Serious Mass"? http://www.shopmania.ro/......9295777... Are ceva daca iei aceste suplimente si nu faci sala? Au efecte nocive asupra organismului? Imi este frica sa nu a m probleme cu stomacu din cauza lor, eu imi doresc sa ma ingras ca am 63kg si 1, 82m,daca s-ar marii si masa musculara nu m-as supara deloc :)),dar tinand cont ca nu o sa fac sala nu cred :-? cine stie, voi stit mai bine de aceea vreau si raspusurile dvs, mai fac treaba pe langa casa ca efort fizic

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu, optimum nutrition e recunoscuta pentru calitatea produselor lor, nu au efecte nocive