| agentulvip a întrebat:

Sal TPU. unde pot gasi subiecutele de anul trecut la evaluare in educatie stiu situ (www.evaluareineducatie.ro) dar nu stiu cum sa dau de ele ma puteti ajuta?
plz dau funda+vot+puncte

Răspuns Câştigător
| iulyspy a răspuns:

Deci pe site iti alegi materia si dupa aia in stanga ai subiectele de la etapele din mai multi ani. Dai click pe una si o sa-ti apara pe clase. Iti alegi clasa in care esti si iti apar 2 documente cu subiectu si cu baremu si il deschizi pe care vrei. Sper ca te-am ajutat. Funda?