| 9Mike a întrebat:

Va rog, ajutor. La cat afiseaza concursul "Evaluare in educatie" rezultatele si clasamentul la limba engleza pe site http://www.evaluareineducatie.ro/disciplina-engleza/star t/? De obicei ei afiseaza dupa 3-4 ore pe Internet dupa ce s-a finalizat concursul. Ei bine, acum a trecut o zi -_- Vreau sa vad pe ce loc sunt. Dau funda, ca altfel nu raspundeti :D

Răspuns Câştigător
| Buffy08 a răspuns:

Rezultatele si clasamentul se vor afisa dupa 6-7 zile datorita numarului mare de participanti. Si eu astept rezultatelehee hee
Funda? ^ ^"

| 9Mike explică (pentru Buffy08):

Din ce clasa si din ce oras esti? big grin

6 răspunsuri:
| 9Mike explică:

Eu abia a 5-a. din Ramnicu-Valcea. Vezi ca au aparut rezultatele big grin

| Buffy08 a răspuns (pentru 9Mike):

Mda. dupa ce am raspuns a doua zi la scoala am intrebat de rezultate si mi.a aratat un tabel. pe net aparand cu o zi mai tarziu

| Buffy08 a răspuns (pentru 9Mike):

Ce punctaj ai scos? big grin

| 9Mike explică (pentru Buffy08):

96.5 puncte big grin Dar tU?

| 9Mike explică:

Bv, e un scor f bunwinking