| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu daca se poate schimba carcasa de la iphone 4, deoarece e putin zgariata.Atentie nu vorbesc de husa ci de carcasa.Daca da va rog sa imi dati si cateva/macar un site/siteuri. Apropo Paste Fericit tuturor!

Răspuns Câştigător
| Ariel4allz a răspuns:

Daca te referi la capacul de pe spate, unde e bateria, da, se poate schimba.
http://www.okazii.ro/......a128097776

3 răspunsuri:
| ZeHelp a răspuns:

Da, poti cumpara una noua de la Vodafone din cate stiu (carcasa, am inteles) dar nu stiu daca este peste tot.

| flaviusik001 a răspuns:

Da se poate schimba cea de la spate dar nu cred ca si cea de la fata insa nu prea stiu cum.Te-as sfatui sa cauti pe net.