| CrsMari a întrebat:

Vreau si eu cateva complimente pt fete.

Răspuns Câştigător
| BadAngel3 a răspuns:

Esti cea mai isteata fata pe care am intalnit-o.
Ai un zambet cald, frumos.
Ochii tai stralucesc precum safirele.

3 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

"Eşti bună", "ai picioare criminale", "mamă, da' eşti isteaţă!", "pfff, dacă te mai apleci aşa, nu ştiu cum o să reacţionez", "bă, am încercat să mă abţin, da' eşti mişto rău".
A se rosti cu expresivitate, şi fără urmă de ironie sau nesiguranţă, şi, preferabil, nu de pe foaie, poate le memorezi.

| kar1GaNNN a răspuns:

Buna iti las mai jos cateva.

. „Esti de neinlocuit in viata mea. " Orice femeie s-ar simti magulita sa auda astfel de cuvinte de la partenerul ei. Privirile intense in ochi si o atmosfera romantica vor completa cu succes cadrul.

„Imi luminezi fiecare zi." Faptul ca ai reusit sa aduci bucurie si speranta in viata cuiva nu poate decat sa iti umple sufletul de optimism. Este minunat sa stii ca ai avut o influenta buna asupra unor persoane dragi din viata ta.

„Esti perfecta asa cum esti. Nu trebuie sa mai schimbi nimic la tine." Nu mai este un secret pentru nimeni faptul ca multe reprezentante ale sexului frumos au complexe. Asa ca inseamna mult pentru ele sa stie ca sunt iubite fara limite, dincolo de orice defecte fizice si morale.

„Esti cea mai isteata fata pe care am intalnit-o." Cele mai frumoase complimente pentru fete nu au intotdeauna legatura cu aspectul lor fizic, ci si cu intelectul lor. Femeile nu vor sa fie vazute doar ca o atractie fizica, pentru ca inseamna mult mai mult de atat.

„Ma faci sa uit ca am fost si cu alte femei." Orice femeie isi doreste sa nu aiba concurenta in inima persoanei iubite, iar atunci cand aude o astfel de fraza, cu siguranta ii bate inima mai tare.

„Iubesc modul in care te strangi la pieptul meu." Si acesta este unul dintre cele mai frumoase complimente pentru fete. El demonstreaza o iubire puternica si reuseste doar intr-o clipa sa schimbe atmosfera din cuplu.

„Nu mai este nevoie sa ma inveselesti, acum esti langa mine si este suficient." Fetele adora sa stie cat de mult inseamna pentru partenerul lor. Acest compliment poate inlocui cu succes o fraza siropoasa, care nu pare credibila, precum - „Aduci soarele in viata mea.

Sper ca iti ajung, daca mai vrei imi spui si iti mai dau.

| byancaa13 a răspuns:

Frumoasa, draguta, adorabila, simpatica, mirifica, amuzanta, buze ca petalele de trandafiri.