| balanicaionutzu a întrebat:

Frate vreau si eu cateva sfaturi despre fete big grin
- nu prea stiu cum sa le vorbesc
- nu stiu ce sa le intreb sad
- nu stiu cum sa ma fac placut in fata lor
- sincer sa fiu nici macar sa o complimentez asa mai amuzant nu stiu ar fi bine daca mi-ati da cateva replici de astea cu, complimente amuzante
- habar nu am nici ce sa le spun in sms-uri
si cel mai rau e ca nici nu stiu ce sa fac cand o sa ajung cu ea fata in fata sad
Funda pentru sfaturi bune :* ( nu uitati de complimente amuzante )

1 răspuns:
| valerikaa a răspuns:

Deci sunt fata...si mie nu imi plac complimentele amuzante, doar complimente normale. In sms poti sa ii scrii pur si simplu "buna" "ce mai faci" "ce mai e nou" sau daca esti mai timid, poti sa incepi conversatia altfel.sa incepi cu cu totul alt subiect ca si "Buna, nu stii cand este balul? si dupa ce iti raspunde, incepeti conversatia. Daca trebuie sa te intalnesti undeva cu o fata, imbracate adecvat, cu o camasa albastra in patratele :3, dar nu exagera.Cand te intalnesti cu ea fa-o sa rida, povestestei o intamplare hazlie, spune-i pur si si simplu " imi place cand razi" si la treaba big grin