| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU :X
intrebare:
Iubesti pe cineva cu >adevarat?
vreau poveste
care este super
primeste funda:X
astept :X

Răspuns Câştigător
| dyav0litza a răspuns:

Iubesc 2 persoane cu adevarat.primul ii iubitul meu pentru care as face orice. suntem impreun de un an jumate acum am rezolvat multele probleme din trecut.noi neam cand neam cunoscut aveam alt iubit...intr mine si niku(actualul iubit) trebuiau sa fie doar niste relatii de afaceri.erau model si el era fotograful meu.cand neam cunoscut era iarna 29 decembrie.neam placut din prima clipa.am mers la el acasa ca sa discutam despre respectivele afaceri insa inainte sa ne intalnim am facut un pariu:daca putea sa ma duca de la locul de intalnire pana la el acasa in brate il sarutam.el a putut si va dati seama tebuia sa ma tin de cuvat.de atunci am ramas amanti vreo 2 zile pana m-am despartit de celalalt prieten numai ca nu a fost asa bine precum suna...a2a persoana pe care o ador, prietena mea cristina nu a fost de acord cu relatia nici ea si nici restul prietenilor mei si a lui.peste asta am trecut am ramas impreuna.dar cum practic nici unul dintre noi nu prea mai avea prieteni stateam foarte mult impreuna ceea ce a dus la certuri cu familia lui pentru ca stateam mai toata ziua la el pentru ca nici taicamio nu era de acord cu noi doar maicamea nea sprijinit. dupa vreo 4 luni prietenii si parintii s-au impacat cu ideea.desi acum totul pare ok nu a fost:pentru faptul ca atunci stateam ft mult timp impreuna neam obisnuit asa si nu prea mai eram de acord sa se vada celalalt cu alti prieteni plus ca deja totul devenise monoton ne certam in fiecare zi pe tot felul de prostioare pana cand in a5a luna s-a suparat asa de tare incat ne-am despartit.mi-a cazut cerul in cap eram ft deprimata, insa dupa creo 3, 4 zile ne-am impacat si am inceput sa ne intelegem mult mai bine ne iubeam si totul decurea minunat.dar nu dupa ce ne-am impacat atunci ci abia dupa ce neam mai despartit de inca 2 ori.acum totul e super e drept ca ne mai certam ca orice cuplu dar suntem dispusi sa trecem peste toate

4 răspunsuri:
| Amanaliabailia a răspuns:

Mai asteapta mult si bine. cum ai vrea ca noi sa ne deschidem sufletul in fata tha?straight face

| Daysukki a răspuns:

Aha! depinde la ce dragoste te referi.big grin de ex eu imi iubesc prietena cea mai buna.pe bune vb ff serios.nu in sensu ala "lesbi" in niciun caz, dar as face orice pentru ea. sorry da' nu dau poveste mtongue

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Eu nu am sp sa va deschideti in fata mea.
nu am aceasta intentie
pers care sunt de acord sa imi sp este trebuie lor
dar o poveste de dragoste nu decurge numai din sex si aspectwinking

| Barbiie a răspuns:

Buna. big grin pai uite poveste mea.
acum 2 ani m`am atasat ff tare de o persoana big grin. pe atunci aveam 15 ani.
dar a trebuit sa plece. straight face a fost oh go on sad
dupa 1 an, in care deja uitasem tot.sau cel putin.incercasem sa uit.s`a intamplat. ca destinul sa ne uneasca,din nou!
eram la o cofetarie,si a intrat un baiat. fetele mi-au spus ca seamana cu fostul meu iub. dar nu am crezut.
el s`a asezat la o masa si totul a fost ok. cand am plecat. atunci a plecat si el. [el nu ma vazuse pe mine, nici eu pe el]. si era in spatele meu. si eu m`am intors, sa o astept pe una din prietene mele.si m`am lovit de el.
a fost ceva.; x; x; x; x
si de atunci sunt cu el. de 2 ani! love struck