| FlaviusZeta a întrebat:

Vreau o descriere pentru ce inseamna sa iubesti cu adevarat. Cel mai frumos raspuns primeste funda happy

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Chesti de genul nu se pot explica pur simplu le simti plus ca le simtim diferit, iubirea e o obsesie compsulsiva fata de persoana iubita, asta a descoprit stiinta asta pentru ca intre o persona obsesiva compsulsiva si una care iubeste nu exista diferente in regiunea aia de creier plus e acelasi recompense eliberate de creier, vei afla singur ce e iubirea

5 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Sa`ti vinzi sufletul la ora 5 dimineata pentru o cutie de prezervative, sampanie, flori si un sef care te concediaza pentru ca nu ai ai ajuns la munca peste 2 ore.

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru WaterDrop):

Cea mai buna varianta.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Vei trai odata o iubire adevarata sau poate de mai multe ori. Si daca o vei pierde, nu te teme, nu va durea atat de tare.

| ALittleDeath a răspuns:

Iubesti cu adevarat atunci cand nu iti pasa ca dragul tau nu a mai facut dus de 2 saptamani, miroase a pambers de bebelus si mai are si par pe fund

| Adrian_Stancu_1994 a răspuns:

Iubirea presupune capacitatea de a lasa persoana iubita sa traiasca!