| Annonimusss a întrebat:

Sall al another problem? pentru cei care nu au citit prima intrebare e ceva gen :Imi pl mult de tot de o fata de 3 luni si ma inteleg super bine cu ea si in unele mom am simtit ca mai aveam putin sa fiu cu ea. Chiar aseara am facut un gest frumos care nu-mi sta in caracter i-am luat o cutie de ciocolata si un trandafir si a fost surpsrinsa si multumita.De fapt problema cea mare este ca are o prietena cred eu destul de posesiva si din acest motiv nu pot fi cu ea adica cand nu e pr ea cu ea ma inteleg bine cu ea etc Cand vine acea fata spulbera tot ce ma chinui eu sa fac si ii zice de alti baieti etc.Sincer chiar nu stiu ce sa fac adica nah e destul de aiurea...Chiar am nevoie de un sfata Tnks happy

3 răspunsuri:
| DozeCuVisse a răspuns:

Hey.mereu am zis fa tu pril pas stiu e greu dar asta e.in viata castigi sau pierzi!big grin

si oricum daca i-ai dat florii.si bomboane crede-ma ca stie deja ca o placi...
Deci incercaa...
incercarea nu are moarte!big grin

| Annonimusss explică:

Stiti faza e ca stie destul de bine mi-a spus-o.si mi-a dat deja 4 refuzuri. deci e ciudat dar 100% prbl mea e cu cealalta fata cand nu e cu ea e schimbata si nu stiu ce sa fac sa las lucrurile asa sau sa lupt pentru ea:?

| vali_7450 a răspuns:

Pai cred ca nu conteaza pentru fata aia de ce ii spune prietena ei daca ea tine la tine dar inteleg ca e greu dar esti baiat spune-i usor ca o placi dar nu brusc sa nu o deranjeze si gestul tau este fff dragut tine-o tot asa. Bafta!