| DjLayla a întrebat:

Sall al vreau sa vad te cunosc de undeva editia a 4 dar sa vad totata emisiune dau funda pentru cel mai repede raspuns!

1 răspuns:
| Covaci_Solomon_1983 a răspuns:

Pai trebuie sa stiu de ce nu poti sa vezi toata emisiunea daca adormi inainte de sfarsit trebuie sa bei cafea noaptea, cola, energizante si incearca sa nu iti consumi energia an aite de emisiune si daca nu iti merge televizorul trebuie sa chemi un specialist in televizoare si el va stie ce sa faca