| deea2sabau a întrebat:

Sall all ...Am o problema am vorbit cu un baiat 6 luni, am inceput sa ne placem reciproc, dar acum o luna am aflat ca suntem veriosori si acum nu prea vorbim. Voi ce credeti ca intr-o luna de zile deja nu mai are nici un sentiment pentru mine? worried sad

Răspuns Câştigător
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Pai daca el te-a placut foarte MULT sigur nu si-a uitat sentimentele fata de tine,cum nici tu fata de el[cred],cred ca pentru[si pentru tine] el e mai greu sa treaca peste o asemenea veste...
Voi nu puteti forma un cuplu, gandeste-te daca ati face copii acestia ar iesi cu malformati.sad
Stai linistita si inceaca sa-l uiti, poate cine stie peste mai mult timp cand o sa va vorbiti din nou o sa va adceti aminte de asta razand! Capul sus!
Pup!

4 răspunsuri:
| LalLyBoOmD a răspuns:

Doamne laughing te crezi in filme? Cum sa afli abia acum ca ti-e verisor? Daca faceti copii o sa moara sau sa iasa cu 2 capete etc...fff straniu deci gaseste-ti altu sunt milarde! Funda!

| Denisa_7218 a răspuns:

Nu cred ca e vorba de asta,dar sunteti verisori.Poate pentru el acest lucru il deranjeaza momentan.Poate o sa se obisnuiasca si in timp,veti vorbi. Faptul ca sunteti verisori cred ca i-a dat un pic de gandit. Pune-te in locul lui, daca ai afla asa ceva ce ai face? Incearca sa-l suni sa-i explici ca faptul ca sunteti verisori nu trebuie sa il determine sa nu mai vb cu tinehappy. Si de sentimente nu prea pot sa spun pentru ca, nu cred ca e normal ca 2 verisori sa se poarte asa dar in cazul tau, e putin mai complicat.Totusi incearca sa faci ceea ce ti-am spus si chiar daca nu vr sa vorbeasca cu tine, incearca si incearca pana o va face.Asa am patit si eu dar noi nu suntem verisori, el pur si simplu nu vrea sa vorbeasca cu mine. Oricum BAFTA!
fundita?

| deea2sabau explică:

Chiar nu stiu ce sa mai fac am incercat sa-l uit, dar nu pot tot cu gandul la el is in fiecare clipa worried

| AlexKiddu a răspuns:

Pt ca sunteti verisori si cum as nu sti ca iti e verisor