| tudi20 a întrebat:

Sall all! Ce sa fac sa fiu cool adica am haine faine dar cred ca pot fi si mai cool

3 răspunsuri:
| VirtualKnight a răspuns:

Frate,nu trebuie sa fii "cool". Trebuie sa fii tu insuti, nu trebuie sa iti pese de ce cred ceilalti.Nu trebuie sa o arzi aiurea, hainele sau accesorile nu il fac pe om.

| EusebiuR a răspuns:

Fii tu insuti!

| Marrya15 a răspuns:

Fii tu insuti sau daca nu vrei asta incearca stilu swag sau cumpara-ti o pereche de nike air max sau nike free (astia sunt foarte la moda in Germania ^^)