| Cristinelllllllllll a întrebat:

Sall all! pe facebook, daca vrea cineva sa imi dea cerere de prietenie, si e blocat de exemplu... si vrea sa se aboneze la mine. cum fac sa se aboneze oricine la facebook`ul meu?

P.S. CEL MAI BUN RASPUNS! FUNDA SI VOT!

Răspuns Câştigător
| NuStiuDeCe a răspuns:

Salut, daca i blocat pe cineva pe facebook, nu iti mai poate trimite cerere de prietenie, ba chiar nici nu poate sa vada daca tu mai ai facebook sau nu, de pe acel cont pe care il are blocat de catre tine. daca iti setezi profilul privat in schimb, nimeni nu o sa poata vedea nimic din ce faci tu, dar se vor putea abona ca sa vada ce postezi. Privacy Settings and Tools intri aici si setezi tot ce vrei tu ca sa fie vizibil din ce faci sau nu, si multe alte lucruri.