| MikaBah a întrebat:

Cum pot sa fac pe facebook ca lumea sa nu mai imi trimita cererea de prietenie si doar sa se aboneze la mine?

fundita

3 răspunsuri:
| alexandra_4554 a răspuns:

Buna, pe facebook nu ai cum sa te abonezi la cineva, ci doar sa trimiti cereri de prietenie, nu ai cum sa implidici venirea lor, asa este facebook, daca nu iti place inchide contul si stai doar pe mess sau twitter

| MikaBah explică (pentru alexandra_4554):

Da e o fata care are 1509 prieteni si nu am cum sa-i trm cerere de prietenie pot doar sa ma abonez la ea