| aLexz1or a întrebat:

Buna allz de colindat vreau sa fac sex cu persoana iubita nu stiu cum sa-i spun ma puteti ajuta?

5 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Eu folosesc mereu faza cu "daca ma iubesti atunci demonstreaza" si daca nu vrea pun botul si tot va vrea pana la urma.
Dar depinde de fata. Poate nu e pregatita si nu o vrea sa isi inceapa viata sexuala cu tinetongue

| Rayyy a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Cam urât din partea ta să o porţi cu faze din astea. Ştiu că nu sunt în măsură să te judec, însă doar am simţit nevoia să îmi spun părerea. Mi se pare destul de greşit, şi faţă de tine, şi mai ales faţă de ea.

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Oh pai baietii destepti ca mine profita de fetitele naive ca tine. Daca voi fetele aveti doar frumusete dar creier deloc nu am ce sa va fac.(majoritatea)Si stai calma ca nu-ti da nici un papuc pentru ca stiu sa vorbesc cu o fatabatting eyelashes. Ceau

| misu a răspuns:

Nu trebuie sa i spui, fa o sa inteleaga, e simplu

| PhDachiever a răspuns:

In primul' rand, ar trebui sa te documentezi.
Sa intelegi si tu ce e contraceptia, sa-nveti sa-nfasori pe falus o bucata de cauciuc (adica sa-ti pui un prezervativ).
Presupunand ca ai facut asta, incearca sa abordezi (usor, nu direct) subiectul sexualitatii. Depinde de la caracter la caracter, reactia partenerei/partenerului.
Daca ai fi dat mai multe detalii, poate ai fi primit un raspuns mai complet, nu crezi?