| vlad_6144 a întrebat:

Sall.am nevoie de un playlist pentru banchet cls a 8-a trebuie. cine ma poate ajuta sa lase aici rasp.sau p mess la id vladdragos96

1 răspuns:
| Geo_3118 a răspuns:

Sunt foartee multe melodii, mai ales astea noi. eu am facut deja banchetul au fost si melodii vechi si melodii noi, am dansat pe orice. dar uite cateva.

- Chris Brown & Benny Benassi - Beautiful People
-Adrian Eftimie Drop Laura Jones - Love In Me @ Kudos Beach 2011
-tyDi feat. Brianna Holan - Never Go Back
-O B I m In Morocco Beach
-
--
-Spencer & Hill - Yeah Yeah Yeah (Nari & Milani Remix)
-Jennifer Lopez - On The Floor
-Kamelia - Come again
-DJ BIGICE & OUTFFIT - Saxo Del Luna
-Laidback Luke, Nouveau Yorican, Gina Turner - Chiuso
-Kalwi & Remi - Kiss
-Who´s that chick- David Guetta Feat. Rihanna (Zaragoza, Spain)
-Swedish House Mafia - Save The World
- Klaas & Bodybangers - Freak