| sladkaea a întrebat:

Sall.am o problema cind intru pe saitul odnoklassniki.ru imi apare ca saitul a fost blocat. o fata me trimes o poza a unei fete goale poza era cu virusi si acum nu pot inta pe sait.scrie ca trebuie sa scriu numarul de pe care am facut saitul, si cind scriu numarul imi arata ca nu-i corect dar stiu ca e corect..in fine ce sa fac? plzz funda!

1 răspuns:
| Gabriel_Marcu_1985 a răspuns:

Foloseste-ti antivirusul pentru a sterge respectivul virus din pc-ul tau. Daca nu merge dati o reinstalare la windowsbatting eyelashes