| adrian_2389 a întrebat:

Sall am si eu 2 calculatoare si 2 monitoare samsung vreaau sa le dau sunt din bucursti, unde pot gasi vreun magazin sa le vand. Un tovaras stiu ca ducea la un magazin casti de tel si fel de fel de fire si ii dadea bani pe ele ca sa isi ia tigari, daca stiti asemenea magazine va rog sa imi spuneti sau daca sunteti interesati MS

1 răspuns:
| fu210ass a răspuns:

Du-te la un service de calculatoare sau chiar service gsm. o sa ti le primeasca sigur happy