| DanielaDumitrescu99 a întrebat:

Sall. AM si eu o intrebare de la sims 3 late night. Deci eu am toti simsii fampiri (mai putin 1). Si o am si pe lola belle si e vampir si imi murise, dar nu am salvat jocul ala (si avansasem destul de mult la el crying( ). Si asa de satula sunt de vampirii astia, sunt foaarrtee enervanti si li se face mereu seete. Stie cineva cum sa fac sa nu mai fie vampiri? Dar va rpg fara cheaturi ca eu am un laptop unde nu merge ctr+shift+c la sims. Deci puteti sa ma ajutati si pe mine plss?
Daau fundita, normaal :X

1 răspuns:
| theorizer a răspuns:

As avea o idee. Scapa de vampiri, adica muta-le pietrele funerare undeva departe, apoi imprieteneste-te cu alti simsi si invita-i sa locuiasca in casa. In mod normal ar trebui sa mai ai un sims disponibil, in viata, altfel ar fi Game Over.