| dendendenis a întrebat:

Sall.Azi am dat testarea nationala la romana si am gresit atata de mult incat mai mult ca sigur nu voi lua peste 5.Acum sunt foarte suparat.Ce sa fac ca sa uit de suparare?

3 răspunsuri:
| Anddreee a răspuns:

Incearca sa faci la mate mai bine, ca sa compensezi la medie.

| măcheamăăăî a răspuns:

Si eu sunt foarte suparata pentru ca am gresit la lucruri usoare.Ma simt tare rau si vinovata intr-un fel.Incerca sa asculti muzica, poate vei reusi sa scapi de suparare.

| CostitaAfumata a răspuns:

Uita-te la sectiunea Trivia/Amuzante