| Andy~~Black~~Underground~~Mafia a întrebat:

Sall/Buna...Cum poti sa devii expert TPU ai nevoie de un anumit numar de fundite? ...si daca da de cate ai nevoie?

Răspuns Câştigător
| M4RK a răspuns:

Http://www.gabriella9.home.ro/

5 răspunsuri:
| M4RK a răspuns:

Trebuie sa raspunzi la intrebari-folositor, amuzant, inteligent prin raspunsurile astea primesti si funditawinking

| Sara a răspuns:

Hey. nu neaparat nr lor. Raluca, adminul site ului cand crede ca ai destule raspunsuri corecte, ai ajutat destui oameni, poti ajunge expert. Doar ea decide. De ce vrei asta? Crezi ca o sa ai o mai mare credibilitate? big grin

| Andy~~Black~~Underground~~Mafia explică:

@Sara nu cred asta doar intrebam asa pentru ca am vazut pe candva cu 185 de fundite care nu e expert TPU si pe candva cu 137 fundite si e expert si aveam o nelamurire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puncte si fundite de la un anumit numar in sus si sa nu ai multe intrebari si raspunsuri prostesi. Asa am auzit ca devii expert TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Contează foarte mult activitatea ta pe site, consistența fiecărui răspuns oferit și numărul de fundițe primite.
Cu cât răspunsul este mai bun, bine explicit și scris corect gramatical cu atât îți cresc șansele de reușit.
Titulatura de expert este semnul de recunoștință a acestui site și subsidiar membrilor săi.
Pa, pa.