| Mist a întrebat:

Sall caut si eu un hack pentru metin2 ca sa ma pot teleporta pe harta atat sau macar sa merg mai repede mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| FurniciCoapte a răspuns:

Salut.Iti recomand sa stai linistit deoarece odata cu implementarea HS(hack-shild) NUMAI MERGE NICI UN HACK. e probabil iti va da cineva un program si va pretinde ca este un hack care merge.ai GRIJA multe programe trec cu numele de hack, dar ele de fapt sunt programe care iti pot virusa calculatorul sau in cel mai rau caz sa iti fure datele de logare si astfel poti ramane fara cont.iti recomand sa joci cinstit de acumhappysi numai cauta hack-uri care de fapt sunt niste scamatori de furat conturi, am jucat si eu cu hack multa vremehappydar asta este ne adaptam la sitoatiesad. Mult succes in continuare la jocwinking

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma are dreptate mie mi-a dat unu un hak de kik a zis ca daca il bag si dau in playeri pe liber ii scot dar cand am bagat contul si parola...Am dat loggin si Start Bugging si dupa i-a dat contul si parola pe mess aleia de ziceai ca e masinerie noroc ca am dat restart la pc...Ca altfel a spus ca daca nu dadeam se bulea pc-ul adica se facea praff asa ca treaba ta cu hakulwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma am incercat si eu mai demult sa caut hackuri dar m-am lasat pentru ca am vazut ce scriu uni jucatori despre hack si ...ai grija ca acum sau actualizat si daca te prind gmeurile te sparg oh go on ai grija plzz nu le lua askultama ca e bine ce spun... daca nu ma crezi intreaba gmeurile sau juc de topwinking

| DarkMan21 a răspuns:

Sa stiti ca eu am hack de metin2 ro si merge foarte bine si il am de foarte mukt timp fara sa iau ban asa ca nu aveti mereu dreptate ca vi se va fura contul

| MistersRapidistMaRiuS a răspuns:

Gataatatatatatat

| razviserg a răspuns:

Baieti eu am gasit un hack fishbot si in el avea un hack shild care il inlocuia hack shildu bun si imi merge ori ce hack:X