| andreibaros a întrebat:

Sall! Ce bmx sa aleg intre BLACKRIDER OUTDOOR sau DHS JUMPER?vreau niste specificatii tehnice chestii din astea dcaa se poate, cate kg ar ce ghidon are adk ce marime...funda pentru cel mai folositor raspuns! ...

Răspuns Câştigător
| mihsisony a răspuns:

Frate eu am outdor si i-am pus o sa mai mica cu tuja dreapta...i-am dat franele si tatoajele jos si gata are cam 11 kg si e de 1000 de ori mai bun ca jumper

1 răspuns:
| PolistuX a răspuns:

BLACKRIDER OUTDOOR ii foarte bun (sau cel putin ii mai bun decat DHS).De unde stiu : un prieten avea un dhs jumper si i s-a rupt teachu din spate rolling on the floor