| loveyouforever a întrebat:

Sall... ce mai faceti?:X
Scuzati categoriabig grin
Voiam sa va intreb daca stie cineva cum pot sa fac sa mut pozele dintr-un album in altul, pe facebook zic, cu tot cu comentarii si like-uri...Adica sa mut pozele din albumul x in albumul y!
se poate? daca da ziceti-mi si mie cum...cine ma ajuta funda si vot, >promitbig grin<

2 răspunsuri:
| TeoBizz a răspuns:

Deeci.
1. Intrii in albumul unde sunt pozele pe care vrei sa le muti.
2. Dai pe Editeaza albumul
3. Cand iti apare fereastra aia, dai pe Editati fotografiile
4. O sa iti apara toate fotografiile din album, iar sub fiecare o sa scrie ceva de genu' "Muta in albumul..."
5. Muti in alt album.
Sper ca te-am ajutatkiss Fundă?puppy dog eyes

| вèiiiвiii a răspuns:

*Nu se pot muta*!