| Superstar112 a întrebat:

Sall! Ce prostii ati facut la ore? (amuzante bineinteles)
Funda la ce mai funny!

5 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

I-am zis lu' profa de romana ca daca nu imi pune 10 in catalog de urgenta sar pe geam, si ea mi-a pus.
[Eram la parter si avem si protectie la geam]
Din neatentie cand am vrut sa inchid usa in clasa i-am dat la un coleg cu ea in cap.
Funda?

| BellaKiოNana a răspuns:

big grin moraiam profu in timp ce vorbea, punem diferite tipete la telefon, cu colega ne ridem la fiecare lectie si ii enervam pe toti tongue

| BellaKiოNana a răspuns:

Am scos profu din sarite, pina a scos-o pe colega de banca afara laughing

| MoNyKa66 a răspuns:

Pai noi avem un diriginte mai batran si cei din clasa de la mine fac asta cu el:
-se prefaceau ca stranuta(se enerva asa de rau cateodata laughing )
-se prefaceau ca cad pe jos(ca lesina) laughing )
Ba chiar odata l-au inregistrat cu ingura...injuratura lui: taci nesimntitule.Te aruc pe geam. Taci ca te ia d***u laughing