| Robota_Serban_1998 a întrebat:

Sall! cine imi spune cum fac coins in gta samp

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Sall.Eu stiu ca depinde de server.Pe serverul pe care joc eu iti da misiuni: de exemplu sa ma duc sa transport ceva, sa fac curse de masini cu alti playeri, sa le primesc de la altcineva, sa le fur de la altcineva si sa omor alti playeri la dm (daca exista pe server)Cam atat stiu de pe serverul meu.Succes!

ps: sa le fur nu la propriu, doar trebuie sa intru prin efractie in casa respectivului daca nu e incuiata si le primesc