| Yosii a întrebat:

Sall. cu ce pot sa ma imbrac de halloween. as vrea ceva fain sh multe din cr sa'mi aleg love struck funda

1 răspuns:
| CuriousMind a răspuns:

Daca vr sa ai un look unik ai putea sati confectionezi singura cv dragut' de genu daca esti pasionata de muzica ai putea purta un maieu mai largut pe care poti desena diferite modele muzicalee si diferite texte, versuri din melodii, etc...ai putea sati mai iei la aceasta tinuta niste ciorapi sau colanti cu gauri, niste cizme mai lungi si pantaloni scurti peste...ai putea sa-ti confectionezi din CD-uri o curea care iti va oferii un look unik si interesanthappy
Daca vrei un look mai clasic te'ai putea imbraca in vrajitoarehappy Rochii de culori inchise, palarii ciudate etc...dar nu uita matura;] Sper ca ti-am fost de ajutor