| EllyCA a întrebat:

Sall. cu ce sa ma imbrac maine ( dam petrecere )?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ce spui de o pereche de colanti [negri de preferat sunt mai faini parerea mea:d] cu o bluza mai lunga
sau o fusta cu o helanca sau un tricou dar cred ca e prea frig pentru tricoubig grin fusta cu niste ciorapi dinaceia gen culoarea piciorului dar depinde ce culoare are fusta, insa parerea mea culoarea piciorului merge cu orice culoare de fusta si niste pantofi cu toc sau balerini
-niste blugi mai stramti cu un tricou si o bluza de trening deasupra sau cu o camasa alba si o cureahappy
Sper ca te-am ajutat catusi de putin... distractie placuta!:*

| Andruza a răspuns:

Bună
Păi după părerea mea ceva lejer
Poți să îți iei niște blugi mai strâmți [cam așa http://www.google.ro/......tp?/imgres r:4, s:0 ] {poate nu o să îți placă} și o bluză
Sau niște blugi cu o cămașă cu centură în brâu [părerea mea pică fain]
Și poți să îți combini tu hainele cum vrei
Sper că te-am putut ajuta, succes
Pa, pa

| valyalexia a răspuns:

Clasicul blugi maieu camasa. distractie placuta

| Andre a răspuns:

Ai u haine? lasa oameni in poace de unde sa stie ei cat de grasa esti si mai multee.si ce haine ai... NE STRESEZI CU INTEBARILE TALEEE! plus ca sunt aiureah... esti cls a 4a cu ce sa t eimbraci? da unde te duci la discoteca? la scoala in uniforma cum?laughing ehh bine eu nu merg in uniforma si noi stam acasa LUSERR! u te duci la scola cu petrecerea ta de 2 lei. de cls a 4 hai sa zic ca erai a8a a9a atuncia da intrebaree acum cand ai 4 ani ce intrebare proasta! P. S DISTRACTIE PROASTA! pa-pa