| KatomikaTakumi a întrebat:

Mai am o intrebare:cu ce ma imbrac maine la petrecere de Halloween! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| secretsisecret a răspuns:

Pai poti sa iei o rochie neagra cu pantofi negri si o palarie tot neagra si pe ea sa lipesti paie daca ai si cateva flori iar la maini sa iei material transpartent sa il legi in jurul mainilor iti dau o poza sa vezi cum ar arata http://www.google.com/......tp?/imgres cu materialul acela lasat in jos poti sa ii pui un elastig si sa il cosi bine la capete sa nu iasa exact ca acolo si apoi sa il strangi te machiezi cu negru ceva strident iti pui cercei lantisor bratari etc e genul sperietoare de ciori...

6 răspunsuri:
| romanaols a răspuns:

Intr-o pisica neagra,

| AlexandraRusu26 a răspuns:

Cu ceva negru.devil

| bya97 a răspuns:

Eu as zice gen hippie

| blanca2000 a răspuns:

In catwoman.

| fatyma a răspuns:

Imbracate in ceva care sa te si caracterizeze!:p ceeva ce te impresioneaza