| adrianbestboy98 a întrebat:

Sall,cum pot sa il conving pe tata si pe mama sa imi iau iphone 4(eu am banii de iphone 4), dar tata vrea un rahat de galaxy cu android si mama nu vrea iphone ca cica nu pot sa il iau la scoala, deci cum as putea sa ii conving sa ma lase sa imi iau iphone, ca eu nu vreau nici Nokia nici galaxy(Nokia nu are jocuri si androidu e slab rau-detin un evotab 2 si stiu ce zic). FUNDA PS:fsrs utilizatori offtopic,sa imi raspunda sa se afle si ei in treaba,eu vreau sa ii conving sa ma lase sa imi iau iphone, nu psp sau alte porcarii din astea(ca am deja si sunt plictisit de el) eu imi iau iphone pentru jocuri, umblat pe net si vorbit la telefon, asa ca astept raspunsuri ontopic

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine iti iei Samsung deoarece are android iar, pe el poti rula atoate toate programele pe cat pe iphone nu.
Ca sa convingi un parinte trebuie sa vb. frumos si sa ai grija cum te porti si nu-i problema asa direct mai asteapta putin si le oferci ceva. informati despre telefon : de ce ti-ar trebui un iphone la ce te-ar ajuta... spune ca iti av schimba viata sau asteapta pana de ziua ta sigur iti iei atunci sau de craciun.

| adrianbestboy98 explică (pentru anonim_4396):

Nu mai pot astepta pana pe 27, eu l vreau acumm, am gasit la 9 milioane unu de 32gb,ia-ti tu Samsung,e un rahat mare cu androidu care e si mai mare rahat,am un android si stiu cum e, pe el nu poti rula jocuri super, pe cand pe iphone poti, nu ma intereseaza progamele androidului, pe iphone pot rula aceleasi programe si de 2 ori mai bine