| adrianbestboy98 a întrebat:

Sall,cum pot sa il conving pe tata si pe mama sa imi iau iphone 4(eu am banii de iphone 4), dar tata vrea un rahat de galaxy cu android si mama nu vrea iphone ca cica nu pot sa il iau la scoala, deci cum as putea sa ii conving sa ma lase sa imi iau iphone, ca eu nu vreau nici Nokia nici galaxy(Nokia nu are jocuri si androidu e slab rau-detin un evotab 2 si stiu ce zic). FUNDA

2 răspunsuri:
| dark91shadow a răspuns:

Parerea mea e daca vrei sa iei un tel pentru jocuri mai bine iti iei un playstation portablewinking

| adrianbestboy98 explică (pentru dark91shadow):

Omule,eu imi aiu un tel pentru jocuri,sa vb la el si sa umblu pe net,daca stii sa imi raspunzi la interebare bine, daca nu nu mai comenta offtopic, am psp si m-am jucat un an cu el, apoi m-am plictisit de el, daca stii sa raspunzi atunci raspunde fara a fi offtopic