| babyloving a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutor.Eu am un telefon Nokia E72 dar vreau sa imi iau un Samsung Galaxy S2.Problema e ca eu am telefonul Nokia de doar 3 luni si nu stiu daca parintii vor accepta sa imi ia unul din nou.Eu sincer m-am cam plictisit de Nokia pentru ca sunt niste aplicatii super dar mie nu imi merg pe Nokia.Deci cum as putea sa ii conving? A... si mai incolo tata a zis ca isi reinnoieste abonamentul si ca o sa ia un Galaxy S2.Cum as putea sa il fac sa mi-l dea?

Răspuns Câştigător
| alabalaportocalala a răspuns:

Incearca sa negociezi cu el gen:"tata m-am decis, anul asta ati aduc multe note bune, dar tu o sa-mi dai noul telefon.Inteles?"(eu asa am facut)laughingwinking
poti sa-ti strangi si tu niste bani si cand va veni vreeme ca tatal tau sa-si ia telefon ai zici tata, pun si eu bani la telefonul asta nou iar tu o sa mi-l dai in schimbul telefonuli meuwinking