| Anca_6108 a întrebat:

Sall! Dati-mi sh mie niste statusuri noi nu conteaza genulhappy

Răspuns Câştigător
| ZuZu_3966 a răspuns:

Nu mai conteaza, m-am tirat definitiv din lumea ta. Am sa vomit dac-am sa simt acelasi parfum pe altcineva!

Trebuie sa stii cand se incheie o etapa din viata ta. Daca te incapatanezi sa ramai mai mult decat e necesar, pierzi bucuria de a trai si sensul vietii
Mi-am masurat viata in lingurite de cafea
Cand am avut toate raspunsurile,intrebarile s-au schimbat.
Dor? Scuip pe el de dor,n-am chef !
Acum cand e prea Tarziu, Tu spui ''Uite coae Ea chiar Tinea la Mine : |
Sa nu crezi ca nu`s in stare sa tin pasu cu tine, Sa nu crezi ca indiferenta ta ma poate schimba Eu nu sunt rea... Sunt doar ca tine!
Si mintea`ti fuge la clipele cand il aveai in brate si il tineai acolo strans, ca lumea rea sa nu`l inhate. Si stiu ca niciodata n`ai fi renuntat la el, indifent de cum era mincinos sau infidel …
Stiu ca ma placi.Da nu mi-ai spus...Si eu te plac.Da` nu`i deajuns
Sa faci diferenta dintre fete si fata ta ! Sa stii, toate te vor.dar nu te vor iubi ca ea
sunthem` píesele` perfecthe` dintr`un` joc` de` sah` pervers`. unde` un` existha` reguli` si` totsi` merg` pe` intheres`
Inima Ta Sa Ii Apartina .Si Inima Lui Sa Bata Numai Pentru Tinelove struck
Am un zambet fals . pe care toata lumea`l crede . doar ca sa-i arat prostului ce pierde`!
Primele lacrimi mi.au curs atunci când am auzit că tu ai mai vorbit cu ea din când în când
Tu iubesti? sau te prefaci? iti zic eu: iti bati joc!
O poza cu un golan, asta e tot ce mai am Shi sperantsa ca`ntr`o zii langa mine el va fi []
-Ai fost un prost, îl întrerupse fata. Nu trebuia sa visezi, trebuia s-o iubesti.
• E de ajuns sa am incredere in mine • In ce pot sa fac ca sa fie bine • Poate intr-o zi iti vei aminti • Ca am avut grija de tine • Macar o zi •
• Si o pisica devine tigroaica daca traieste in jungla •
Poti sa`mi spui de o mie de ori ca nu ma mai iubesti.Eu nu te cred! Poti sa minti pe cine vrei tu.dar pe mine nu.N`am cum sa cred
Sunt genul de persoana careia ii place sa creada ca nu a pierdut nimic .Sau ca a pierdut doar lucruri ce nu i`au trebuit !
Si te`ntalnesti din nou cu ea si ii spui asa " Iti aduci aminte draga mea , relatia ? "
Ca e buna sau e rea. Ea ramâne fata ta
Acum cand e prea tarziu , tu spui " Uite coae ea chiar tinea la mine " Ba , eu il iubesc ! restu` nu va priveste
Tot ce e bun in sufletul meu se leaga de tine, de ce asculti ce zice lumea despre mine,tu ma cunosti mai bine las`o sa vorbeasca,ce rost are s`o asculti daca lumea e proasta ?
Totu-i permis.cand ai un vis.un compromis/Te poate duce sus.daca te-ai prins.hai fa un biss
Cauta in agenda o studenta/Daca-i indecenta e perfecta/Daca n-ai e buna chiar si o eleva/Nu eminenta cat mai repetenta
Hai , nu pune botu' , esti copil ? Daca ti'am zis c'o sa vin , o sa vin !
Imi amintesk d` cuvinte dulci d` am0r, dar d` la "t` iubesc" am trekt la "t` 0m0r" . De la un suflet curat, la unuu` plin d` bube, cum ai trekt thu` d` la fete la curve !
♥. O toamna ne-a legat . O iarna ne desparte . cu toate intr-un timp pana nu se mai poate . Ai fost odata tot . lumina pentru mine! Voi incerca sa las , sa vina de la sine !
•Inca ma gandesc . cat de mult am putut sa gresesc` .Clar nu erai pentru mine . ! . Vezi scumpule ca intreaba panarama aia de tine!"
"• • Noi suntem fete de pus în Ramă!;x Nu ca orice Panaramăăă!;x
"• • Adăugăm la tot un strop de gelozie şi ne certăm din cea mai mică prostie . Dar ne iubim atât de mult !"
Sărută-mă şi taci!N-am nevoie de vorbee.Vreau să iubesc!
• • Băiatu meu injuri? Fară rost înjur-o mă Fraiere pe Măta că ea te-a făcut aşa Prost`!
Ok! Tai-o! Pleaca! Cara-te!Dispari! Zbori! Sterge-o!Calc-o! Evapora-te! Mori!Da-ti foc, fa-te scrum,Arzi in culori!Stinge-te si sufla-te singura,Ca-mi dai fiori!Nu poti sa zbori? Insista
Sh`ai lasat`o sa plece. Sh ea inca te iubeshte;x
Am cautat si am gasit :X Esti tot ce mi-am dorit . Nu vagabonti care m`au dezamagit
se.ntâmplă.n viaţă să mai greşeşti dar totul treCe Când eşti iubit şi Când iubeşti!
♥Aminteste'tzi ca timpul nu asteapta p nimeni.ieri este istorie, maine este mister.azi este un dar d la Dumnezeu!♥"
Am tot planss si m`am gandit ;x orice inceput are un sfarsit ;x cum dupa noapte vinee zii dupa necazuri bucurii
♥ Incă e mică[;-j☻Dar`măsa cică.La o Adică ne cam Rridică`n sllăvii![;x].Da`astha mică promite Cică.:`]Că va fi cea Mmai bună gagică de pe străzzI!B-].☺••
I ♥ u !
~vReaU ;x cE`i aL mEu` sA fiE aL meu~,~ NimeNi sA nu iuBeaScaa cE iuBesC eU ;x~
Asta sunt si n`ai ce face ,alta mamy numai faceee
"Mda e golan___[Foarte bine]___dar gOlanul asta ma iubEste doar pe mine ;X
˜"°º•» Iη яimeŁe ηą§ςμтε Đíη тíĠąяą ąя§ą §ςяμм … Vяεąμ §ą рμη íη ƒíεςąяε vεя§, рμтíη Đíη ςε íμвε§ς ! ▪[]▪ «•º°"˜¨"
tOtSi ma aDmiRa.` ptR. ca sUnt cOpiL." sh` am o Lume dE viS." iaR simpLa mea atinGeRe.` ii dUce`n paRadiS."`
Sunt o fata inocenta [X:] poate chiar si dependenta .# de zamberth and viatsa.
SuNt Shi Do0LsH3 sHi AmArA D3PiNde D3 VrAjEaLa suCaRiMe ShI TaLeNt dobor orice ClAsAm3Nt DiAmAnT Ad3VarAt eXeMpLaR UnIcAt__
♫♦ Ŧė Īůßëśč ♥♫ "
● Te mai dau Odată `n măTa te pup şi am plecaT`:*!
: •Respectul este ceea ce primeşti•Pentru ceea ce faci•Şi o faci bine•Tu mă bârfeşti pe mine•Deci din respect mă piş pe tine
Mai ştii?Îţi plăcea să o vezi râzând.Ea tot cu zâmbetul a rămas,tu tot cu ea în gând .
Am început să delirez.Atmosfera e de vis.Urc mai sus.Tot mai sus.Am ajuns în Paradis.;>
Stii` ca ViatSaa` e ca zaRuL .`! se rOstOgOleSte .`! Cine e mAi prOstt`.aLa` se ParLeSte .` =x
Zambeste mereu` . chiar daca ti`e greu . chiar daca te doare . zambeste si fi tare`!happy •"
[♥]Am capul printre norì , daR de aici este o panorama supebaaaa. [♥]
Hai sa fugim, sa evadam # Hai sa plutim, sa zburam # Hai sa zambim, sa visam # Hai sa traim si sa uitam!
#º"Hai sa privim cu ochii inchisi`ce nu am avut curaj sa privim vreodata ! "º#
ºAzi ´ open y0ur`º eyes ;;] ´, ºexact ca`nº filme ´ . Caº daca ´ nu te vedeº nimeni ´ Tuº p0tsi ´ sa vezi ´ pe 0ricineº
иü мẫ ¢®ﻉží íη §†ªяє? иí¢í ø þ®σßℓﻉмå.иü мǻ ©яєđ иí¢í έü.Ъ® ƒєяﻉ§н†є`†з Ðﻉ žíüª íи ¢ª®є ø §å þяíиđ †üþξü
;x plαng ιn ħoħotє dє rαs , dαy єvєrydαy . αuzι bєy.[ !? ]. ħєy !
Ma respecti,te respect.Ma iei cu vrajeala,te iau cu vrajeala.Ma ataci,ma apar.Ma urasti,nu te urasc.Si stii de ce? Pt ca ceea ce pe tine te caracterizeaza,pe mine nu ma defineste.
º " Ce tot le pasa pe cine iubesc?! Ce tot le pasa cu cine vorbesc?De ce imi spun cum sa traiesc?E treaba mea cum ma imbrac si doar a mea cum sa`ti vorbesc."º
º"Uita tot ce`ai pierdut, tot ce`ai vrut, tot ce n`ai avut , uita timpul ce`a trecut.Orice sfratsit e un nou inceput."º
Am nevOie d cineva,da n'am nevOie de Oricine,eO am nevOie dOar de cei kre au nevOie de mine!, "
Lumea v0rbesjte ´ pr0stii ´ ca sa ´ te schimbe ´ si minte ;-j ´, Numai ´ tu p0tsi ´ vedea dinc0l0 ´ de cuvinTeee! ;* ´
Nu sunt perfecta, dar de ce m'as schimba cand prietenii ma iubesc si asa? .•
•Eu nu sufãr de nebunie,ma bucur de ea in fiecare minutJ)•
Prietenii cei mai buni sunt cei dupa care nu poti pune virgula, doar punct!:X
# Timpu` se scurge`n [RELUARE] . =X
""`Desi Traim In ALb Negruu.;x Nu ne impiedica nimic sa visam in Culori"
●` Regula numaruuu` unu` J ` Sã n`ai incredere` in Nimeni` ! ●
[♥] Avem o miee de vise .[♥].
[εїз] Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge , uite`o dupa putin timp : zambeste si e dulce`.
Imi impui prea multe ,Chiar daca sunt chesTii marunte! Crezi ca ma vei schimba ?! Asta` i dOar parerea ta .;d`;x
Spui` ca e` o copila`, si ca nu` itsi place asa`;| Dar asa` cum e ea,tsi-a furat inima`;;]
Äï нαßαʀ öÄяë,мαï pЯëcïS,τë đÖαʀë?Fαpτüł cα cëŁ мÄï ßüИ pяїëτëи νïɴë şï đïspαяë?º
Båαitu ` meu ` ● .Înju®i ` Få®å ®øst ` `. Înju®`ø :] ` F®αie®e ` pe Måtα ` ` . Cå eα ` :] cu tαtåt`ø` → Te`ø fåcut ` asα p®øst `
Am Cv Ce T3 VrAj3St3, Am Un StIl D3 T3 OrB3St3….Ai Vr3A Sa FiU A Ta, Ai Vr3A GuRiTzA M3a…Nu ViSa, 3U IuB3Sk P3 AlCiN3Va…
♥ ` Câиd viиe ` vo®ßα ` De ` Iußi®e ♥` ßαby ` Spuиe`ℓe cå мå αi ` pe мiиe `:╳
"҉`Sαmpαиiα` så steα`→ pe mαså .╚» peиt®u` ƒeteℓe ` `¢α®e αu ¢ℓαså`
Si` te`nteleg` . Sau` macar incerc sa ma prefac` . M`am saturat sa aud mereu` " Imi Pare Rau N`am Sa Mai Fac " •
`☺`Da¢ă ai ηevσie de мiηe`. ηu`s ai¢i` ! Cheaм`σ pe zdяeaη†za †a``♥Că pσ†e ea` aяe ηeviσe de peяsσaηa †a `→` se îиtø®c αutøмat
S†iu cå vяei`,dαя nu pяeα pσ†i.`.Cuм vяei †u,`αsα vσя †σ†i`:╳
Penтяu σяi¢e båiaт` dσяiт de мulтe ƒeтe` .exisтå una pli¢тisтiтå de El`!`:╳
Iubeste`o nu`mi pasaa Pastreazoo` de tOtt` , iar pe minee cand ma privestii` sa te lingii pe b0tt •
"Ea´ e fata kre´# Te-a Ranit cand a plect# ! ~ Dar´ e Fata# .kre Te-a´ yubit cum ´ nu ai visat !
Stii bine.Caci o porti mereu in inima[;x]exista mai multe ele si o singura EA
[;x] O sa fie bine stiu asta .mama m`a avertizat cat de grea e viataa : zile bunee .zile rele s`au scurs insa intotdeauna am tzinut capul sus
N.ai minTee !`. DegeaBa cOmenTezii`! M`am satUrat` ! Tsine`tsI` gUraa ` !` DeacUm si` pa`n la muOarte` !` . Suugi pl` ! . :╳
Facem tot ce stim si nu ne oprim• Traim viata din plin
"♥●°°Mã Sίmŧ atât Dε Bίŋε.încât ŋίmεnί ŋu`mί facε Fatzã.X`°°●♥

Sper ca o sa iti place statusurile astea:*hee hee
Funda?:X

4 răspunsuri:
| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Barbatul: - In sfarsit! Am asteptat asta atata timp!
Femeia: - Vrei sa plec?
Barbatul: - Ai innebunit? Nici sa nu te gandesti la asta.
Femeia: - Ma iubesti?
Barbatul: - Bineinteles! Tot timpul!
Femeia: - M-ai inselat vreodata?
Barbatul: - Doamne fereste! Bineinteles ca nu.
Femeia: - O sa faci sex numai cu mine?
Barbatul: - Sigur ca da. Cu orice ocazie.
Femeia: - O sa ma lovesti vreodata?
Barbatul: - Ai innebunit?
Femeia: - Pot sa am incredere in tine?
Barbatul: - Da!
Femeia: - Iubitule!
Iar acum citeste din jos in sus! O sa iasa foarte funny!

| Cristina8145 a răspuns:

Viata nu se masoara in numarul de respiratii pe care le ai, ci in numarul de momente care iti taie rasuflarea.

Zambeste! maine s-ar putea sa fii stirb. laughing

Am invatat sa zambesc cand eram trista si lacrimile mele nu se mai opreau am invatat sa uit si sa iert dar imi este foarte greu sa nu ma gandesc la tine.

Dragostea se naste in priviri, creste pe buze si moare in lacrimi.

Adevarata prietenie este ca sanatatea. Valoarea ei este rar apreciata pana cand nu ai pierdut-o.

Fata desteapta SaRuTa, dar nu iubeste, AsCuLtA, dar nu crede si pLeAcA inainte de a fi dezamagita!

Un zambet nu costa nimic dar poate cumpara totul.Nimeni nu e atat de bogat incat sa nu aiba nevoie de el si nimeni nu e atat de sarac sa nu-l poata oferi!

traieste-ti viata asa cum iti este data. caci toate se repeta... dar viata niciodata!

sper sa iti placa happy fundita?

| Emoti a răspuns:

Respectu' ti'l casigi pentru ceea ce faci.Sh` 0 faci bine. Eu te respect, iar tu ma barfesti! Deci din respect ma pis pe tineee.~:p~