| GumitzaDePepene a întrebat:

Sall!
De ce bichonii maltezi negri nu sunt asa de apreciati fata de cei albi?
Mie una imi plac mai mult bichonii crem si negri pentru ca sunt mai unici...
Care e opinia voastra?

1 răspuns:
| LoveSteps a răspuns:

Buna! Lumea apreciaza bichonii albi pentru ca blana lor este mai deschisa si mai frumoasa.Parerea mea e ca nu se sperie de ei noaptea laughing Dar in afara de asta cei negrii sunt mai mult spre grii si de asta nu toti ii apreciaza.Eu nu prea vad diferenta.Pana la urma personalitatea cainelui conteaza...