| me237 a întrebat:

Sall! De ziua mea as vrea sa ma duc la film in polus sau iulius si as vrea sa mergem cu grupul si la un film...vi se pare prea exagerata rochia cu care vreau sa ma imbrac: http://fashiondres.allshops.ro/produs/573474/rochite+de+ ocazie+scurte.html

Răspuns Câştigător
| Mia98 a răspuns:

Buna! Rochita este foarte draguta nu este exagerat, doar sa-ti fie tie comod. P.S La multi ani! Distractie placuta big grin

1 răspuns:
| MissxD a răspuns:

Nu happy este chiar ok. Mie una imi place, dar vezi sa nu iti fie frig!