| UCHMadaraEMSh a întrebat:

Sall. deci in jocul metin 2 am 75 de MD, cum ii transform in JD. vreau blessuri sau pot sa ii transform in bani? de ex 10MD = 1kk sau d`astea.

Răspuns Câştigător
| ValentinL a răspuns:

Nu poti sa ii transformi in bani. Ca sa faci rost de JD trebuie sa cumperi ceva de pe site cu MD adica sa cumperi Iteme cu cei 70 de MD. Bless-urile sunt foarte scumpe, deci trebuie sa cumperi foooarte multe iteme asta implicand foarte multi bani!happy Deci daca cumperi ceva cu MD iti da JD.