| Magnum27 a întrebat:

Sall eu joc metin2 steel si am vazut ca multi din playeri care au m od dau de la distante mari cu skill mi-as dori sa stiu si eu cum. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Măă_Marius_1999 a răspuns:

XVLDx. nu-i face pe alti noobi că nici tu nu esti mai bun. el se referea ca da izbitura si ala moare mai incolo.
Auzi e de la mod aia. sau daca vr sa dai si tu dar dai 0 dmg... fate ninja-war sau war-ninja si dai izbitura/atac fulger si va merge atacul fulger pana la el sau izbitura da doar... in gol.

10 răspunsuri:
| barbutxxx a răspuns:

Frate au pe un mod respectiv autonomie. autonomia este numai pe arc dar daca este mod modu se face cu orce bonus vrei!

| NaruToNR1 a răspuns:

Iti trebuie mod sa ai. Si bonusul acela se numeste Autonomia arcului.

| xVLDx a răspuns:

1) Esti nob.
2) De cand joci Metin2?
3) Hai sa-ti explic mai bine, pe intelesul tau, si a multor nobi care sunt. Deci, nu trebuie sa ai mod ca sa dai cu skill-ul de la distanta. ( Eu unu, nu am jucat metinul acela). Fiecare rasa are magiile ei, iar unele dau de la distanta, dar nu cauzeaza daune [UNELE]. Sa incepem pe rase: Ninja ---> Are doua feluri de magii ---- Arc si Pumnal [Lame]. La magiile pe Arc doate dau de la distanta, doar Mersul Fulg care te ajuta sa mergi mai repede. La "Pumnal" magiile le dai din apropiere. Warrior ---- Corp si Mental. La mental sunt niste magii care dau de la distanta, la corp nu. [Cand spun distanta, sa nu te gandesti la 100 km straight face ]. Sura--- AM[Arme Magice] si BM[Black Magik sau in RO: Magie Neagra]. Aici majoritatea magiilor dau de la departare. Shamy [ Samanul] --- Leac si Vindecare [Nu prea am experienta cu Shamy]. Aici este la fel ca la sura, majoritatea magiilor {in afara de buff, care ti`l dai singur sau la cine mai vrei tu, dar din apropiere}, restul magiilor sunt de la departare. Sunt multe de spus, si dupa cum ai pus intrebarea, cred ca esti incepator pe metin, mai ai de invatat. Pun pariu ca nici nu intelegi ce m scris eu mai sus, dar daca mai vrei lamuriri, dai add: vlladutz_cs [ id meu de mess ], si mai vorbim si te mai invat. Bafta si spor la metin!

App: Scuze ca te-am facut nob, dar asta e o intrebare de nob. big grin

| Magnum27 explică (pentru xVLDx):

Nu stiu cum sa-ti zic dar pe ro nu exista anatomie pentru a da de la distanta si daca te intereseaza e primul meu privatwinking joc de 3 ani ro si am lv mare acolo si nu m-a interesat privatele noob esti tu ca comentezi degeaba si mult pun pariu ca nici macar seturi nu stii sa-ti faci sau alte chestii mai importantewinking asa ca bafta si nu mai comenta ca tu te faci de ras

| Magnum27 explică (pentru xVLDx):

Si ah da distanta dadea cu war corporal cu izbiturawinking

| xVLDx a răspuns (pentru Magnum27):

1) Lasa-te de Ro, prostesti playeri.
2) Nu stiu sa fac seturi? Daca ai auzit de Energy Metin2, la lvl 237 (eu), l-am batut pe unu de 250 (care era printre cei mai buni de pe server), iar atunci mi s-a propus sa fiu GM. In fine, nu stau sa povestesc, ca fara dovezi nu ma crede nimeni. Imi pare rau ca nu am facut poza, sa vezi seturi full, fara pic de bani donati, doar cu nopti pierdute sa fac seturi. Daca tot esti tare in gura, te invit pe Metin2 Goranje, si daca vrei, iti arat itemele. Recunosc, pe acest metin nu am stat sa fac set, dar am 60 2 hand (adica maxim) si 55 sabie.
3) Nici acum nu am inteles: Adica aia de pe Steel au mod si dau de la distante mari cu skill? Poi si pe Goranje sunt playeri care au [MOD]. Si apropo, unele skill-uri, care le dai de la distanta, daca le dai de la o distanta mare, nu provoaca deloc daune. Poate asta nu stiai. Si stai linistit, ca nu joc de ieri Metin2. Ti-am spus, daca ai melamuriri legate de iteme (nu ma pricep la misiuni, ca nu am jucat mult pe Ro), add: vlladutz_cs. Bafta!

| Magnum27 explică (pentru xVLDx):

Uita-te pe metin2 steelwinking si intreaba de anatomie te lasa sa dai de la mare departare cu izbitaura, cu incizia, etcwinking si au daune mari ca modul iti da un atac foarte marewinking pentru ca atunci cand donezi tu iti faci itimele cu ce bns vrei tu, si nu trebuie sa te dai tu mare ca nu stiu ce tu nu ai auzit de mt asta si stii tu tot despre metin fiecare e diferit asta e metin pvpwinking nu pvm

| Judoka_Edy_1994 a răspuns:

Http://cadouri-metin2steel.yolasite.com/ Gasesti iteme pentru metin2 Steel cate vrei! :)

| DarkusEyes13 a răspuns (pentru Judoka_Edy_1994):

Aii de capul lui mata bah... sa recurgi la astfel de manevre marseave? ATENTIE! NU INCERCATI ACEST SITE SAU ALE SITE-URI DE ACEST GEN DECAT DACA ESTE UNUL PLATIT PENTRU CA EI DOAR INCEARCA SA VA FURE CONTURILE. Si sa fim seriosi si parola de la depozit bah? esti varza...

| Voicu_Cristi_1997 a răspuns:

Este si pe ro autonomie doar gm o are.