| andrei213 a întrebat:

Sall eu mixez pe virtaul dj si vreau sa salvez melodiile unde trebuie apas? funda si vot

4 răspunsuri:
| RwkY a răspuns:

Ai fix deasupra mama lui... daca era o p... o vedeai :D

http://1.bp.blogspot.com/......Record.jpg

| andrei213 explică (pentru RwkY):

Smechere vezi ca esti cam fraierwinking trebuie sa dai altundeva nu deasupra lui si deasupra lui unde?straight facedesuprea luy Dumnezeu?raised eyebrowsca numai tampeni gasesc pe la raspunsri de la uniwinkingtrebuie sa dai jos la recorderwinking

| RwkY a răspuns (pentru andrei213):

Vai steaua ta, la config, este setarea directorului de salvare, cat si a fisierului, si sub scrie mare si lat start recording.

daca nu iti convine ajutorul, de ce il mai ceri? sa te dai mare prost? Bravo, ai reusit!

| andrei213 explică (pentru RwkY):

Du-te in m m talewinkingde fraierwinking numai de imbecili dau pe aiciwinkingsi u esti primulwinking