| Andruzza_5121 a întrebat:

Sall! Imi poate sune cineva daca pot repara displayul unui samsung galaxy mini? urgent astept raspuns cat mai curand:*

5 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Bine inteles ca se poate. dar te va costa usturator, adica pe parinti tai, trebuie doar sa schimbi folia de la dispaly. si atat.

| Andruzza_5121 explică (pentru NatureSelf):

Garantia nu se pune si cat costa cam asa?

| NatureSelf a răspuns (pentru Andruzza_5121):

Pai o folie pentru androi costa cam injur de 150 de euro, pai daca ai garantie, du-te si declaro stricata. aia de la reparatie ar trebui sa ti-o faca gratuit.

| Andruzza_5121 explică (pentru NatureSelf):

Sper mersi frumos

| NatureSelf a răspuns (pentru Andruzza_5121):

Nu ai pentru ce.