| Ion_2934 a întrebat:

Sall la toti si spuneti va rog cum este cel mai simplu sa ii propui intilniri la o fata sau mai bine este ca pur si simplu sa o chemi la o plimbare in parc sau prin oras pur si simplu si sa fie mai apropiata! sau sa ii propui intilnire?

2 răspunsuri:
| Alice a răspuns:

Mai bine cheam-o la o plimbare.
mai intai trebuie sa o cunosti nu crezi?
si ea sa te cunoasca.
sa vezi/vada cum esti
si dupa prima plimbare daca totul a fost super ouchei
poti sa-i propui o intalnire.
daca accepta imediat poate vrea sa fii cu ea[iubita ta]
daca sta cateva secunde si iti rasp un daaa sau negativ vrea doar sa fiti prieteni.
Bafta:*!

| stefyk97 a răspuns:

Pai daca esti apropiata de ea, si ati mai vorbit inainte, ii propui o plimbare, poate pana in oras, daca nu e prea departe. I-o spui pur si simplu: Hey, vrei sa mergem de ex.sambata la o plimbare prin oras?