| brunetteee a întrebat:

Sall! ma lamureste si pe mine cineva cum pot sa sterg comm`urile de la hi5 [-o

Răspuns Câştigător
| viatadecacatt a răspuns:

Am vazut si eu ca numai merge sa stergi commurile, dar iti spun eu cum sa faci sa l stergi:
Ii dai la profilul tau si acolo unde scrie cati prieteni ai, cate comentarii sunt la profil, etc ii dai acolo la"comentarii la fotografii", cauti commentul pe care vrei sa il stergi si ii dai sa il steargahappy.

4 răspunsuri:
| Casiana a răspuns:

Nici la mine nu merge, dar la o prietena DA...Nu imi explicbig grinde ce...pa-pa

| brunetteee explică:

:*:* multumesc. chiar m`ai ajutat big grin

| dksjgpfbgfbopgdfk a răspuns:

Nu ai optiunea "Sterge"sau "Sterge comentariu"?
P. S:n-am hi5 asa ca am dat cu presupusu'big grin

| Manele Man a răspuns:

De ce ai pus intrebarea de 2 ori?