| DanyxFever a întrebat:

Sall..ma puteti ajuta si pe mine la metin2 Night Fury cu niste rasp de exemplu cum pot sa-mi fac armele si armurile mai bune dk cele pe care le evoluez eu la fierar? am inteles in joc ca mi-ar trebui niste licori sau elixir este adevarat asta? si de unde as putea fk rost de ele? Dau Funda happy happy

1 răspuns:
| XxcasianxX a răspuns:

Salut! La fierarul din oras(la ala normal) evoluezi armele si toate celelalte! Doar armurile le evoluezi cu minereu, pe care il gasesti la vanzatoarea de diverse.tot acolo gasesti si cristal pentru upgrade! La cercei, lantisoare si celelalte iti trebuie piatra acvatica care pica din cufere clar de luna! Bafta si daca mai ai intrebari o sa-ti raspund! big grin Funda?