| HelpBoy a întrebat:

Sall mi-am luat acum cateva zile un bluetooth pentru pc si nu merge pe calculator adica cateodata il vede cateodata nu si chiar daca il vede nu merge l-am instalat si pe laptop si acolo merge perfect am mai avut si inainte dar nu pateam assa.Care sa fie problema? Am incercat la toate usb-urile si daca bag un stic sau ceva imediat il citeste. Ce sa fac? nu mai sunt bune usb-urile?

2 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Probabil ca tu scoti direct in momentul in care ti-ai terminat treaba cu respectivul usb.
Mai intai se merge in My Computer si ii dai la usb-ul tau ii dai scoatere sau eject...
Daca vei continuua sa faci asa si la laptop asa ai sa patestiwinking
Reinstaleaza windowsul si invata sa folosesti cum trebuie utilitatile.

| HelpBoy explică:

Da eu nu vreau sa il scot de acolo deloc