| קคקยรђเςค a întrebat:

Sall...nu ma pot hotara cu ce echipa de fotbal sa tin ...sugesti?

4 răspunsuri:
| Francesca17 a răspuns:

Buna!
Echipa principala comform caruia trebuie sa tii in Fotbal este cea din Orasul tau,Chiar daca este jalnica!
Iar echipele de baza sunt big grininamo,Steaua,Rapid,Otelul Galati, Vaslui, Gaz Metan!
Restul sunt si ele bune dar nu chiar asa de bune ca cele de sus...
Eu tin cu Dinamo si Pandurii-Tg-Jiu Fiindca sunt din Tg-Jiu :p!
Bafta kiss!
Numai Bine love struck!
Funda puppy dog eyes?

| Kiddzo a răspuns:

Cu nimeni. Pierdere de viata.

| RaMoNa_3228 a răspuns:

Poy iti sp cu ce echipa tin yoo ''cu steaua'' pana la moarte avand in vedere ca a castigat aproape mereu ...eu zic sa tii cu steaua incearca doar sa vz daca iti place

| Zangetsu a răspuns:

Daca nu sti cu ce echipa sa ti, inseamna ca nu te uiti la fotbal destul.