| CheetahQueen a întrebat:

Sall, poate o sa vi se para ca exagerej dar am o urgenta. Totul a inceput acum o luna cand mi se stricasera castile de la telefon. Ei bine m-am dus la un magazin si mi-am cumparat altele cu 20 lei care aveau garantia 2 luni.Au mers bine doar ca dupa 2 saptamani, casca stanga a inceput sa paraie. M-am dus sa mi le schimbe si mi-a dat altele care erau stricate si se auzea de parca zgaria cineva niste cd-uri. M-am dus a treaia oara la magazin sa mi le schimbe si mi-a dat unele la fel de proste. M-am dus iar sa mi le schimbe dupa cateva zile si aveam asa multi nervi ca magazinul e la 2 km de mine. Numai atunci si-a dat seama vanzatoarea ce fel de casti mi-a dat. Mia zis sa vin dupa trei zile sa iau altele. M-am dus din nou si mi-a dat unele bune dar daca dadeai un pic mai tare se auzea acelasi parait ca la inceputcrying. M-am saturat si de nervi le-am trantit si s-au facut praf.Telefon nu are probleme pentru ca l-am verificat. Daca imi iau altele si o sa am aceleasi probleme. Tin sa mentionez ca e ffff important pentru mine sa ascult muzica la casti nu pot sa rezist fara elebig grin iubesc si muzica si nu pot sa ascult muzica de cat in casti(asa imi place mie cel mai mult). Ce ziceti sa incerc sa cumpar alte casti de la alt magazin sau ce sa fac ca eu nu renunt big grin

Răspuns Câştigător
| xtreme12345 a răspuns:

Incearca sa iei de la alta firma aceeasi problema am avut si eu vara asta cu mp4 nu imi merge se auzea ACELASI PARAIT, ma gandeam ce naiba poate mp4 meu nu merge asa ca mi-am luat altul si i-am pus castile noi de la mp4 nou la cel vechi laughing))(sper ca ai inteles ce am vrut sa zic) si minune a mers perfect nici un PARAIT inca si acum il mai folosesc pe vechiul mp4 deci eu zic sa cauti niste casti mai bune.

pa-pa happy

3 răspunsuri:
| PeAripiDeVant a răspuns:

Hey! Ai putea sa imi spui ce telefon ai,ca sa-mi dau seama ce casti s-ar putea potrivi? Si eu am avut probleme de genul,dar in cazul meu nu se conectau, dar la alt telefon mergeau, iar telefonul meu mergea foarte ok cu alte casti.Pana la urma nu am descoperit ce era... Oricum castile neoriginale clar nu-s la fel de bune...totusi,incearca la alt magazin si de la alta firma, poate gasesti.Bafta!

| Smilee4Mee a răspuns:

Incearca un magazin mai bunhappy!

| madapostolache a răspuns:

Ia de la alt magazin.