| Ada233 a întrebat:

Sall! Pot sterge fotografiile de profil, coperta pe facebook? Daca da, cum?

Răspuns Câştigător
| CristinaMP a răspuns:

DA poti!
1 : COPERTA:
Ducand mouse-ul pe coperta iti apare dreapta jos o cutiuta care scrie
" change cover" apesi pe ea si iti apare:
"Choose from photos
" Upload photo
"repozition
" REMOVE
I-ar tu apesi pe remove daca vrei sa stergi.

2. fotografia de profil: Te duci pe profilul tau si vezi langa coperta imaginea ta de profil care tot ca si coperta daca duci mouse-ul pe imagine iti apare "Edit Profile Picture' apesi pe ea si iti apare:
"Choose from photos...
"Take photo.
"Upload photo...
" Edit thumbnail
"REMOVE
I-ar tu apesi pe remove in caz de vrei sa stergi...{FUNDA? PLZ! ^_^}

2 răspunsuri:
| PsihinG a răspuns:

Da poti sterge orice fotografie postata de tine.
In dreapta fotografiei ai 2 casute mici, una este editeaza, dai pe ea si te duci la sterge.

| CristinaMP a răspuns:

Da poti...
1.foto de coperta: ducand mouse-ul peste coperta iti apare "change cover" sau "schimbare de coperta" la coltul de dreapta jos, apesi pe el si iti apare:
" Choose from photos
"Upload photo...
"Reposition
" remove
tu apesi pe "remove" daca vrei sa stergi coperta!